+38067 9455 394 +38097 2231 687
info@mysad.org.ua
Волинська обл. м. Ковель

Живці для щеплення

???????????????????????????????В нашому плодорозсаднику можна купити живці для зимового і весняного щеплення на 2019 рік. Довжина 40 см., товщина від 0.5 до 1,5 см. Всі живці нарізаються з маточних дерев, які не плодоносять і спеціально для цього вирощуються. Всі сорти перевірені і добре зарекомендували себе в умовах Західного Полісся, також мають гарні відгуки в інших регіонах. Реалізацію живців починаємо з 15 грудня і закінчуємо з 25 лютого.

Яблуня — Амулет, Скіфське золото, Коштеля, Спартан, Рубінола, Флоріна, Ентерпрайз, Пінова, Катерина, Делікатес, Моді, Топаз, Циганочкак, Аріва, Лігол, Елізе, Дарк Рубін, Ювілейне Дельбара,  Арбат-колоновидна Ціна 10гр.

Груша —
Улюблена Клаппа, Талгарська красуня, Черемшина, Етюд київський, Стрийська, Микола Крюгер, Бере літня. Ціна — 10гр.

Слива —
Каліпсо , Стенлей, Ренклод Харитонової, V-75-521, Чачакська рання, Блюфрі. Ціна 10гр.

Диплоїдна слива —
Кубанська комета. Ціна — 10 гр.
Абрикос —
Бетінка, Харогем,  Хар Лайн,  Ерлі Блуш -10гр

Персик – Київський ранній,  Харко, Роял Ві -10гр

Мінімальне замовлення 200гр.

 

 ???????????????????????????????Рекомендації .

Вишню рекомендуємо окультурювати весною в полі, способом окулірування, бруньку не замотувати, тобто залишати відкритою, плівку знімати при поростанні бруньки до 2-3см. Тоді або трохи раніше  вирізати пагін вище місця  щеплення, бажано на “шип” 10-15см. Якщо заокулірована брунька викидає бутони, що часто буває у вишні, їх необхідно вирізати манікюрними ножицями, або відщипувати (самі бутони, а не всю бруньку), допускати цвітіння не можна –  саджанця тоді не буде. Окулянти обов’язково поливати, щоб  на щитку проросли сплячі бруньки, якщо проросте їх декілька то, залишають більшу, інші відщипнути. Залишений шип вирізати в середині літа.

Живцем вишню можна щеплювати , якщо останній має товщину не меншу ніж 8мм, бажано способом поліпшене кополювання. Бруньки на живцю мають бути обов’язково сплячими, загалом цю операцію слід проводити як найраніше, з початку березня.

Також весняне окуліруваня, можна робити і для інших кісточкових – сливи, аличі, абрикоса. За гарного догляду саджанці встигають вирости до 120см і більше.